„Pasikalbėk“ vizija:

Jei ieškai psichologo, „Pasikalbėk” platformoje jį kaipmat rasi. Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu, mūsų tinklalapyje prisijungus prie vaizdo skambučio.

Jei pats esi psichologas ir norėtum prisijungti prie mūsų komandos, ši platforma Tau suteiks galimybę saugiai bei patogiai bendrauti su savo klientais.

Mes siekiame suteikti aukščiausios kokybės virtualias psichologo konsultacijas savo klientams. Tai inovatyvus, šiuolaikiškas, patogus ir prieinamas būdas padėti sau. Platformoje įdiegtos naujausios kartos saugumo technologijos mums leidžia užtikrinti klientų konfidencialumą.

Duomenų apsauga ir klientų privatumas

„Pasikalbėk” IT infrastruktūra užtikrina klientų ir psichologų duomenų saugumą. ,,Pasikalbėk” platformoje naudojami serveriai yra ES teritorijoje.

,,Pasikalbėk” platformoje konsultacijos vyksta vaizdo skambučiais, kurie  kriptografiškai užkoduoti ,,End-to-end encryption” metodu. Tai reiškia, jog nei ,,Pasikalbėk” komanda, nei naudojamų informacinių technologijų infrastruktūrų tiekėjai nemato ir negirdi vaizdo skambučių turinio.

Duomenys, tokie kaip klientų ar psichologų pavardės, yra kriptografiškai užkoduoti ir saugomi ,,Pasikalbėk” serveriuose. Ši informacija nėra viešai prieinama. ,,Pasikalbėk” platformoje užtikriname vartotojų  konfidencialumą.