Specialistų atsiliepimai

„Pasikalbėk” komanda aktyviai ieško geriausių sprendimų, padedančių užtikrinti patogų, efektyvų ir saugų specialistų darbą. Čia rasi „Pasikalbėk" specialistų atsiliepimus.

„Esu dėkinga visai „Pasikalbėk" komandai

už tai, jog yra taip paprasta rasti klientus, o jiems tinkamą specialistą.“

Ieva Molienė, Psichologė

Gintarė Šėmytė

"Pasikalbėk" platforma išsiskiria savo patogumu ir modernumu: viskas labai paprastai ir aiškiai išdėstyta, todėl itin lengva perprasti naudojimosi ypatybes. Pagalbos ieškančių žmonių srautas yra pastovus, tad visada galima plėsti savo klientų ratą, o klientams - atrasti tinkamą specialistą. Manau, kad ši platforma palengvino konsultacijų pradžią tiek besikreipiantiems pagalbos, tiek specialistams, kadangi nereikia ilgai derinti susitikimo laiko ar laukti eilėse. "Pasikalbėk" komanda taip pat labai draugiška ir pasiruošusi padėti. Tik geri atsiliepimai! :)

Daiva Antanavičiūtė

Visa platforma labai patogi psichologo darbui - geriau nebūčiau įsivaizdavusi! Džiaugiuosi, kad mane priėmė į komandą :) Matau, kad ir klientams yra patogu rasti sau tinkamą specialistą. Užklausų tikrai daug jau nuo pirmos dienos. Naudotis sistema labai paprasta, o reikiama pagalba komandoje greit pasiekiama. Didžiulis palengvinimas psichologo darbe.

Mantas Guzevičius

Naudojantis „Pasikalbėk“ platforma labai patogu susisiekti su klientais, užregistruoti konsultacijas, pasižymėti bei matyti užrašus. Sistema paprasta ir pritaikyta nuotoliniam darbui. Džiaugiuosi būdamas komandoje, iš kurios visada galiu sulaukti pagalbos įvairiais klausimais.

Gintarė Servaitė

„Prisijungusi prie pasikalbėk.lt jau kelių valandų bėgyje sulaukiau pirmos kliento užklausos konsultacijai. Platforma patogi naudotis, ypač patinka užrašų skiltis prie kiekvieno kliento - tokiu būdu palengvinamas apsirašymas po konsultacijos ir niekas nepasimeta. Kviečiu prisijungti, kolegos, kad kuo platesnis besikreipiančiųjų ratas rastų savo specialistą!”

Mariana Kuprienė

Džiaugiuosi atradusi pasikalbek.lt bendruomenę. Čia visada jaučiamas kolegų palaikymas, organizuojamos intervizijos. Labai patogu naudotis platforma, viskas yra vienoje vietoje. Puikus įrankis klientų rato kūrimui.

Angelina Riabinskytė

Platformą yra paprasta naudoti net ir neturint specifinių žinių bei suteikia saugumo, tiek klientui, tiek psichologui. O komanda nuostabi, tai tikrai džiaugiuosi esant "Pasikalbėk" dalimi.

Eglė Balčiūtė

"Pasikalbėk" platforma lengva ir paprasta naudotis - viskas vienoje vietoje - tiek pokalbių langas, kalendorius ar susirašinėjimai.  Visa tai bendravimą su klientais padaro gerokai paprastesnį. O jei kyla kažkokie klausimai ar nesklandumai smagu žinoti, kad yra puiki komanda, kuri visada padės!

Agnė Lukaševičiūtė

Nesudėtingai pasiekiama specialistų pagalba, kur klientas turi galimybę išsirinkti ir pasirinkti su kuo kartu toliau darbuotis nepasimesdamas tarp informacijos internete. Platforma patogi naudojimui, pilna galimybių suderinti tinkamus laikus ir klientams, ir patiems specialistams, ypač dirbantiems keliose darbovietėse. Ne ką mažiau svarbi ir palaikanti, inovatyvi, visuomet pasiruošusi padėti komanda.

Kristina Tomasaitė

Džiaugiuosi prisijungus prie pasikalbek.lt komandos. Prisijungus prie platformos ženkliai padidėjo klientų ratas o nuolatinis kolegų palaikymas , skatina tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų!

Gintarė Karalienė

"Pasikalbėk" platforma patogi tiek psichologams, tiek jų klientams. Tai puiki galimybė teikti saugias konsultacijas nuotoliniu būdu. Platformos komanda visada pasirengusi padėti bet kuriuo metu, o tai užtikrina kokybišką darbą.

Roberta Petkevičiūtė

Šis puslapis artimas žmogui ieškančiam ne tik pagalbos, bet ir infomacijos apie jį dominančią problemą. Tai kaip psichologinės higienos priemonė, kuri sukuria galimybę atrasti reikiamą pagalbą tinkamu laiku. Dažniausiai su žmogumi suorganizuojamas pokalbis jau kitą arba dar sekančią dieną po jo kreipimosi. Šiais elektroninio bendravimo laikais tai yra labai svarbu:  gauti pagalbą kuo skubiau. Aš džiaugiuosi galėdama teikti paslaugą, tobulėti ir kurti naujovišką, novatorišką, psichologinei žmogaus gerovei skirtą bendruomenę.

Renata Garckija

"Pasikalbėk" platforma leidžia klientui ir psichologui "susitikti" parasčiau, kadangi sutaupomas laikas, kuris būtų skirtas kelionei į konsultaciją. Žvelgiant iš profesinės pusės - labai svarbu yra žinoti, kad susitikimai vyksta saugioje aplinkoje, laikantis visų profesinės etikos reikalavimų.

Monika Aleksė

„Pasikalbėk“ platformą nusprendžiau išmėginti kaip konsultavimo praktikos eksperimentą, tačiau greitai supratau, kad tai itin patogi, nuotolinio konsultavimo poreikius atliepianti platforma, leidžianti patogiai ir lengvai planuoti darbą su klientais. Vis tik „Pasikalbėk“ platforma yra kiek daugiau nei konsultavimo platforma – tai priimanti ir palaikanti psichologų bendruomenė, padedanti atsakyti į profesinius klausimus. Džiaugiuosi pradėjusi čia konsultuoti!

Ieva Dalia Melninkaitienė

Patogi platforma, leidžianti lanksčiai dirbti poreikius atitinkančiu krūviu ir grafiku bei šilta ir palaikanti komanda, padedanti saugiau ir tvirčiau jaustis.

Ieva Merkevičienė

Labai aktyvi platforma, daug besikreipiančių. Patogi naudoti, viskas intuityviai aišku. Labai malonu, kad galima drąsiai kreiptis iškilus klausimams. Džiaugiuosi bendradarbiavimu.

Ieva Sabalienė

Ši platforma labai padeda psichologui užsiimti savo veikla. Lengvai gaunamos užklausos iš klientų, tad nereikia sukti galvos, kaip save reklamuoti viešojoje erdvėje, kad klientai Tave pasiektų. Vyksta nemokamos intervizijų grupelės, tad visada galima gauti palaikymo iš kolegų. Galime rašyti straipsnius, daryti live transliacijas ir kitais būdais edukuoti visuomenę svarbiomis temomis. O ir klientai turi galimybę “pasimatuoti” psichologus ir išsirinkti sau tinkantį. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę būti šios bendruomenės dalimi!

Dovilė Kavaliauskaitė

Patogu, sklandu ir paprasta. Malonu dirbti puikiai nuotoliniam konsultavimui pritaikytoje platformoje, o kilus klausimams ar poreikiu dalintis visada galima kreiptis į draugišką ir profesionalią „Pasikalbėk“ komandą.

Julija Mingaudaitė

Džiaugiuosi dirbdama su jaunatviška ir šiuolaikiška psichologų komanda. "Pasikalbėk"  platfoma puikiai pritaikyta psichologo darbui - patogu planuoti konsultacijas, nereikia jokios papildomos programos pokalbiams. Klientams taip pat patogu rasti specialistus pagal raktinius žodžius, todėl nuolat sulaukiu klientų, norinčių spręsti problemas, susijusias su mano profesinio domėjimosi sritimis.

Ieva Džermeikaitė

Platformoje radau saugumą ir bendruomenę, kuri pradedantiems specialistams (ir ne tik) ypač svarbi ir naudinga. Tuo pačiu jaučiu nuolatinį rūpestį iš visos "Pasikalbėk" komandos.  Atrodo, jog visa komanda labai nuoširdžiai siekia tiek klientų gerovės, sukuriant patrauklią ir prieinamą paslaugą, tiek specialistų, dėl kurių stengiasi tobulinti platformos naudojimo funkcijas ir gerinti jų matomumą. Taip pat nuolat pastebiu kokybišką platformos viešinimą, kurio turinys paremtas esminėmis vertybėmis, formuojamos taiklios žinutės būsimiems ir esamiems klientams. Gera bendradarbiauti :)

Lina Jurkaitytė

Žvelgiu į šią platformą kaip šiuolaikišką, inovatyvią ir sukuriančią daugiau galimybių gauti ir teikti pagalbą. Platformoje viskas veikia paprastai, bendravimas reikalingais klausimais yra ypač operatyvus ir visuomet lydi kažkoks geras jausmas - bendrauti lengva, nes yra vietos susikalbėti ir išgirsti vienas kitą. Mėgaujuosi platformos dizainu, džiaugiuosi sukurta galimybe būti taip paprastai pasiekiama klientui(-ei) esančiam bet kur, profesiškai tobulėti ir kas svarbiausia - tikiu platformos idėja. Didžiuojuosi būdama "Pasikalbėk" platformos dalimi.

Klaudijus Vitkauskas

„Man „Pasikalbėk” platforma išsiskiria keliais darbo aspektais:
1) rūpestingas, tobulėjantis, į greitą ir efektyvų sprendimą orientuotas darbo pobūdis;
2) pastovus naujų klientų kiekis ir laiku atliekami atsiskaitymai;
3) inovatyvi, bendruomeniška ir aktyvi darbo aplinka.”

Akvilė Siaurukaitė

Platforma tikrai patogu naudotis, nereikia galvoti apie jokias technines detales, užtenka tiesiog suplanuoti pokalbį su klientu ir susitikti sutartu laiku prie savo ekranų. Didelis klientų suinteresuotumas ieškoti pagalbos, reiškia tai, jog nuolat sulauksi naujų užklausų, naujų klientų, nuolat tobulėsi profesiškai ir turėsi galimybę dalintis savo patirtimi su profesionale kolegų komanda.

Nori prisijungti prie mūsų psichologų komandos?

Užpildyk psichologo anketą